Koszyk: Ilość: (0)

O firmie

FiberFix Polska Sp. z o. o.  jest firmą oferującą nowatorski produkt na polskim rynku. W naszym katalogu znajdują się produkty do domowych i profesjonalnych napraw, w tym FiberFix Repair Wrap, Heat Wrap, Rigid Patch i inne.

Produkty FiberFix są przeznaczone dla osób, które własnoręcznie zajmują się wszelkiego rodzaju naprawami we własnych domach ale także dla ogólnie pojętego rynku konsumenckiego. Korzystając z najnowocześniejszych technologii i innowacji, firma FiberFix ma na celu zapewnienie niedrogich rozwiązań w zakresie różnorodnych napraw i zamienników.

W ciągu roku od wprowadzenia swojego pierwszego produktu FiberFix zyskał ogromną uwagę mediów oraz trafił do ogólnokrajowej dystrybucji detalicznej. Cztery lata później FiberFix zmienił się z firmy oferującej jeden produkt do uznanej na całym świecie marki z wieloma nowatorskimi rozwiązaniami naprawczymi dostępnymi w ponad 30 000 punktach detalicznych na całym świecie. Teraz możesz naprawić wszystko, używając rewolucyjnych produktów naprawczych firmy FiberFix.